+90 3423225456

bilgi@damlahemodiyaliz.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

  Damla Diyaliz Merkezi 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Daha önce hizmet verdiği iki binadan sonra, üçüncü ve nihai olarak 2015 yılı Haziran ayında yapımı tamamlanan yeni binasına taşınmıştır. Mevcut binamızda üç salonda, tamamı Fresenius 4008 S model olan 51 cihaz ile hizmet vermeye devam etmektedir. Cihazlarımızın 46 adedi Hepatit B veya C bulunmayan negatif hastalarımıza, 4 adedi Hepatit B pozitif hastalarımıza ve 1 adedi Hepatit C pozitif hastalarımıza hizmet vermektedir. 
     Merkezimizde, yönetmelikle belirlenen, bir diyaliz merkezinin ulaşabileceği en fazla cihaz sayısı olan 60 cihazdan daha fazlasına yetecek kapasitede çift reverse osmos su sistemi bulunmaktadır.
     Olası bir elektrik kesintisi durumunda 4 saniyeden daha kısa bir sürede devreye giren 200 Kwa gücünde tam otomatik jeneratör ve bu kısa sürede cihazların etkilenmeden çalışmasına devam etmesini sağlayan 120 Kwa gücünde merkezi bir kesintisiz güç kaynağı bulunmaktadır.
     Merkezimizin sedye asansörü jeneratöre bağlı olup, bu sayede elektrik kesintisi durumlarında dahi tüm katlara ulaşabilmektedir.
     Tüm katlarda wi-fi ve kameralar mevcut olup hastalarımız rahatlıkla internete girebilmekte, kameralar sayesinde de tüm merkez izlenebilmektedir.

vision

MİSYONUMUZ

Sağlığını bize emanet eden misafirlerimizin yaşamsal fonksiyonlarının idamesini sağlama görevini, bilimin ışığı altında, en ince ayrıntıları gözeterek yerine getirmektir.

vision

VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlar çerçevesinde tıbbın ve tekniğin her türlü imkanlarından yararlanarak dalımızda en iyiler arasında olmayı sürdürmektir.

DEVAMI

DEĞERLERİMİZ

• Tedavi Hizmetlerinde Kalite ve Hasta Odaklı Olmak

• Etik değerlere sahip olmak

• Gelişime Açık Olmak

• İnsana Değer Vermek

• Hasta Odaklı Olmak

• Çalışan Odaklı Olmak

• Hasta ve Çalışan Memnuniyetinin En Üst Düzeyde Tutmak

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özel Damla Hemodiyaliz Merkezi olarak; kuruma başvuran diyaliz hastalarını önce insan anlayışı ile kuruma kabul ederek; etkin tedavi, sürekli iyileştirme ile ölçülebilir kaliteli hizmeti ve hemodiyaliz tedavisi boyunca bakımında profesyonel ekip çalışması ile tam katılım sağlayarak, hasta memnuniyet odaklı kesintisiz hemodiyaliz hizmeti sunan, etik kurallara uygun olarak çalışmak kalite politikamızdır. Diyaliz hastalarının ihtiyaçlarına göre en uygun ve kabul edilebilir bir “Zaman” aralığında sunulması, hemodiyaliz tedavisinde “Süreklilik” sağlanması, tedavinin tamamlanması sonrasında “Etkililik” takibinin yapılması, tüm tedavi ve bakım süreçlerinde “Verimlilik” ölçülmesi ile tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde “Memnuniyet” ile kaliteli hizmet sunmak.

Bizi Arayın +90 3423225456

Bizi Arayın +90 3423225456

GÜVENEVLER MAHALLESİ 14 NOLU CADDE 29007 NOLU SOKAK NO:1 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
+90 3423225456
+903423225457
bilgi@damlahemodiyaliz.com

E-BÜLTEN ABONELİĞİ